$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,53

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Ay Akrep’te ilerlemekte. Bugün duygusal beklentilerinizde daha dikkatli olmalısınız. Ailevi konular, paylaşım gerektiren durumlar yüzünden ikilemler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Ay Akrep’te ilerlemekte. Bugün eşinize ya da sevgilinize daha çok zaman ayırmanız ve duygusal açıdan hazır olmanız gerekebilir. Evlilik ya da ortaklıklar yönünde daha hassassınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Ay Akrep’te ilerlemekte. Hafta sonu olmasına karşın tamamlanması gereken işler olabilir. Sağlık ve düzen konularına da daha çok zaman ayırmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Ay Akrep’te ilerlemekte. Kendinizi daha yaratıcı hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Aşkta ve keyif veren konularda son derece canlı ve yeniliklere açıksınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Ay Akrep’te ilerlemekte. Bugün ailenizle, evle ilgili konular üzerinde daha çok durabilirsiniz. Kendi iç dünyanıza ve duygularınızı daha çok zaman ayırmalısınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Ay Akrep’te ilerlemekte. Bugün yakın çevrenizle daha hassas bir ilişki içinde olabilirsiniz. Duygularınızı, sezgilerinizi paylaşabileceğiniz çok olasılık var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Ay Akrep’te ilerlemekte. Bugün elinizdekileri, paranızı daha dikkatli değerlendirmeye çalışmalısınız. Kişisel yeteneklerinizden yararlanabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Ay bugün burcunuzda ilerlerken size yaratıcılık ve daha büyük bir hassasiyet getirmekte. Duygusal açıdan önem verdiğiniz kişilere yönelebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Ay Akrep’te ilerlemekte. Bugün kendi iç dünyanıza daha çok dönebilirsiniz. Sezgilerinizle hareket etmeniz daha kolay olabilir. Kabullenme gerektiren durumlar var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Ay Akrep’te ilerlemekte. Bugün sevdiklerinizle, arkadaşlarla bir arada olmak güzel olacak. Aynı zamanda yaratıcı hayal gücünüzü daha iyi kullanabileceğiniz bir gündesiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Ay Akrep’te ilerlemekte. Hafta sonu olmasına karşın bugün bazı işler ve sorumluluklar gündemde olabilir. Duygusal alanda çelişkili koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Ay Akrep’te ilerlemekte. Bugün kendinizi geliştirebileceğiniz olumlu koşullar içindesiniz. Duygularınızı daha çok paylaşabilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz.